OkeyTürk

Okey Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42 MB
  • Version 2.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Joy Game
Android cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, yepyeni grafikleri ve yeni oyun içi özellikleri ile okey severlerin beklediği harika bir okey oyunudur.

Android cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, yepyeni grafikleri ve yeni oyun içi özellikleri ile okey severlerin beklediği harika bir okey oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak okey severlere sunulan oyunda, Topkapı Sarayı, Kapadokya, Efes gibi Türkiye'ye özgü tarihi ve turistik yerleri içeren temalara sahip özel odalarda gerçek rakipler ile muhteşem bir okey deneyimi sizleri bekliyor. Başarılı olarak liderler sıralamasında yerinizi almak istemez misiniz?

Tek bir dokunuşla dilediğin masaya otur ve hemen oyuna katıl. Ayrıca içerisinde bulunan çarkıfeleği çevirerek günlük hediyeler ve farklı ödüller kazan. Başarılı olarak Günlük,Haftalık ve Arkadaşların arasındaki en iyiler listesindeki yerini al.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunu dilerseniz yabanlı kişilerle de oynayabilir ve yeni arkadaşlıkla edinebilirsiniz. Oyun esnasında arkadaşlarınızla sohbet etmeniz mümkün. 3 boyutlu oyun içi grafikler ve animasyonlu taş hareketlerini çok seveceksiniz.

Okey sevenlere muhteşem bir okey deneyimi sunmayı hedefleyen Okey Türk oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
OkeyTürk indir